Catering na wesele

Nasz catering z Poznania świetnie sprawdzi się między innymi na przyjęciu weselnym. Będzie on stanowił idealną oprawę dla tego wyjątkowego dnia, dzięki czemu Młodej Parze oraz zaproszonym gościom zapadnie w pamięć nie tylko sama zabawa, ale również pyszne dania, które jej towarzyszyły. Cateringiem na wesele zajmujemy się już od lat, co sprawia, że dysponujemy ogromnym doświadczeniem w swojej pracy. Pozwala to nam świetnie się do niej przygotować i zapobiegać wszelkim niespodziewanym utrudnieniom.

Poznań, Iwno – Wielkopolska

Mimo że miastem, z którego wywodzi się nasz catering jest Poznań, nie ograniczamy się jedynie do działalności na jego obszarze. Praktycznie od samego początku istnienia naszej firmy współpracujemy z pałacem w Iwnie, który serdecznie polecamy naszym klientom jako imponującą lokalizację organizowanych imprez. Co więcej, oferujemy catering na wesele lub innego rodzaju przyjęcie także w pozostałych miejscowościach na terenie Wielkopolski. Jako że posiadamy własne zaplecze logistyczne, dojazd we wskazane przez Państwa miejsce nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Nasza oferta

Rzeczą oczywistą jest, że kluczowy aspekt każdego cateringu na wesele stanowi przygotowywane menu. Zachęcamy do zapoznania się z bogatym spisem oferowanych przez nas dań, wśród których bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie. Mogą to być bardziej tradycyjne potrawy, takie jak rosół staropolski lub zrazy wołowe, a także niezwykłe jedzenie, wywodzące się z kuchni świata, np. Cordon Blue, carpaccio z łososia bądź deser Pavlova. Dzięki naszemu cateringowi na wesele, żaden z gości nie będzie narzekał na jakość podawanych dań, jako że stosujemy wyłącznie świeże składniki najwyższej jakości.