O firmie

  • Profesjonalizm

    Profesjonalizm
  • Doświadczenie

    Doświadczenie
  • Bezpieczeństwo

    Bezpieczeństwo

Every Event powstało z myślą o tym, by wraz z niezapomnianymi wydarzeniami powstawały niezapomniane doznania smakowe.

Od 2006 r. czuwa nad tym nasz zespół doświadczonych i pełnych pasji organizatorów oraz szefów kuchni, dla których nawet największe eventy to chleb powszedni.

Od początku działalności stawiamy na rozwój, dlatego w 2019 r. staliśmy się częścią Secret Garden Group. Był to impuls do jeszcze intensywniejszego rozszerzania naszej oferty oraz nieustannego testowania i ulepszania smaków, po to by sprostać najbardziej wymagającym potrzebom naszych klientów.

W planach na najbliższe lata mamy dalszy rozwój firmy i dotarcie do każdej miejscowości w Polsce.

Nasz zespół tworzy X profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Posiadamy 5 kuchni produkcyjnych, dzięki którym jesteśmy w stanie obsłużyć wszelkie eventy firmowe i okolicznościowe, niezależnie od liczby gości.

Ponad wszystko cenimy sobie jakość, dlatego nasze dania przygotowujemy wyłącznie ze świeżych produktów, które dostarczają nam lokalni producenci. Każde z nich powstaje pod czujnym okiem wykwalifikowanych szefów kuchni, a swój wyjątkowy smak zawdzięcza naturalnym składnikom i przyprawom.

Z powodzeniem obsłużyliśmy już ponad 500 eventów.

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas i naszej ofercie? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania kontakt@every-event.pl

Zapytaj o ofertę

Organizujesz konferencję, spotkanie lub event firmowy? A może planujesz świętować ważne wydarzenie w gronie rodziny i przyjaciół? Bez względu na okazję wspólnie skomponujemy zamówienie na miarę Twoich potrzeb! Skontaktuj się z nami +48 731 331 321 lub kontakt@every-event.pl.

Ta strona zbiera informacje o użytkownikach w celach statystycznych i marketingowych zgodnie z polityką prywatności.